Ukrainian Beauty
Заводчик Сибірських Хаскі
Ukrainian Beauty
Заводчик Сибірських Хаскі
Ukrainian Beauty
Заводчик Сибірських Хаскі

Ласкаво просимо!

Якщо Ви мрієте про собаку породи сибірський хаскі , то Вам корисно пам'ятати наступне:


Сибірські хаскі - це їздова порода собак, в генах яких закладено потребу у високих навантаженнях. Це не порожні слова - якщо Ви не будете давати собаці необхідне навантаження, то вона все одно знайде вихід своєї невгамовної енергії! Причому, зовсім не так, як хотілося б Вам: у вигляді розірваних на шматки речей та зіпсованої меблі... Отож, якщо Ви коли-небудь зіткнетеся з цим, то пам'ятайте - винна не хаскі, а винен господар, який приділяє їй занадто мало уваги.

Якщо Ви мешкаєте у квартирі, то готуйтеся до того, що Вам доведеться щодня вигулювати собаку по кілька годин. В дощ та в сніг - адже крім вищезгаданної необхідності в активному русі, Вашому вихованцеві треба справляти велику та малу потреби. Навряд чи Ви будете радіти, якщо невигуляна собака в безвиході зробить купку та калюжу на Вашому улюбленому килимі.

Якщо Ви мешкаєте у приватному будинку, то це чудово для хаскі, оскільки вона зможе самостійно навантажувати себе в міру необхідності (особливо якщо у Вас є кілька собак!). Однак тут є інша небезпека - Ваш паркан повинен бути досить високий, без дірок та з добрим фундаментом (копати хаскі можуть дуже глибоко). В іншому випадку собака досить швидко втече з дому. Якщо у Вас буде дівчинка, то найвища ймовірність втечі буде під час її тічки (1 раз у 6-12 місяців, тривалістю близько 3 тижнів). А якщо хлопчик - то втекти може, відчувши запах течній суки у будь-який час року (він розноситься досить далеко). Тому, якщо Ви не плануєте в'язати собаку у майбутньому - краще стерилізувати її, щоб виключити сезонний вплив на поведінку. Також треба розуміти, що цеп не можна використовувати для хаскі - Ви будете здивовані побачивши, як Ваша собака з легкістю долає всі "непереборні" перешкоди, що Ви робите на її шляху... Хаскі дуже волелюбні істоти і це блюзнірство обмежувати їх свободу у такий варварський спосіб...

Далі

Хаскі вкрай допитливі та волелюбні істоти, їх цікавить все навколо. Навіть у дресированої хаскі, що опинилася на волі, можуть "відключитися мізки", та вона побіжить туди куди дивляться очі, мало звертаючи уваги на свого господаря, який намагається покликати її до себе. Тому, до питання вільного вигулу собаки слід підійти вкрай серйозно. Якщо Ви бажаєте піти на це, то краще за все привчати собаку до таких прогулянок з дитинства. Якщо хаскі вже доросла, то слід спробувати відпустити її у полі разом з іншими власниками собак - ймовірно Ваш вихованець буде крутитися з іншими псами та його буде значно простіше зловити. Крім того, не забувайте про те, що кругом повно людей, які тільки й бажають вкрасти те, що погано лежить. І хаскі, на жаль, дуже легка здобич для них - нічого не варто покликати цю собаку до себе та поцупити...

Дресируванням собаки варто зайнятися з самого раннього віку, проте Ви спочатку для себе повинні усвідомити наступне: сибірські хаскі - це не службова порода. Необхідно не тільки навчити хаскі виконувати команду, але і пояснити - навіщо їй потрібно їй виконувати її: хаскі досить самостійна, схильна до прийняття власних рішень собака, треба вміти впливати на ці рішення (мотивувати цікавими для собаки факторами - ласощі, ласка, іграшка - все що може викликати її інтерес). У своїй більшості, від впертої хаскі досить важко домогтися чіткого виконання всіх команд. Однак, це зовсім не означає, що Ви повинні опустити руки: набагато краще мати собаку, яка розуміє, що від неї хочуть (але не завжди бажає виконати команду), ніж зовсім некерованого вихованця.

Також варто чітко усвідомлювати, що дресирувальник на тренуваннях дає собаці лише основи та допомагає вдосконалювати вже наявні знання. А, власне, навчанням хаскі повинні займатися саме Ви, виконуючи домашнє завдання дресирувальника - граючи кожен день зі своїм вихованцем та повторюючи знову і знову всі ті команди, які хаскі вже знає. Ми можемо порекомендувати поєднувати навчання та основне годування собаки - нагороджуйте її їжею за успішне виконання вашого прохання. Таким чином, Ваш улюбленець буде добре знати команди, які Ви регулярно відпрацьовуєте з ним.

Далі

Сибірські хаскі у більшості своїй дуже добродушні та доброзичливі по відношенню до всіх людей. В цьому криється їх головна чарівність, але вона ж може обернутися фатальним недоліком для потенційних власників хасок. Адже вони будуть кохати Ваших дітей, родичів та друзів. А також, на жаль, Ваших ворогів та непроханих гостей...

Саме так, хаскі категорично не підходять на роль охоронця території. Їх абсолютно безглуздо садити на ланцюг та намагатися навчити ненавидіти всіх чужинців. На жаль, іноді знаходяться дуже обдаровані особистості, які вважають, що палицею та жорстокістю можна досягти поставленої мети та навчити собаку робити все те, що забажає власник. Такі "господарі" лише ламають психіку хаскі, роблять її неврівноваженою, вона стає дуже небезпечною для всіх оточуючих та й до самого власника собаки. Тому, якщо Ви бажаєте завести собі захисника будинку, то Вам варто підібрати когось іншої породи, та не гвалтувати собаку, що зовсім не підходить для цього.

Якщо Вас турбує питання реакції хаскі на Ваших дітей або родичів, то поспішаємо порадувати - з цим проблем зовсім не буде. Це не та собака, що може бути агресивною по відношенню до оточуючих. Якщо Ви будете її кохати та ласкати, то вона поверне все це сторицею. Єдине, за чим треба стежити - щоб хаскі у пориві радості випадково не збила когось з ніг та не облизала з ніг до голови! :)

Сибірські хаскі дуже рухливі, полюбляють грати та бігати - було б з ким! Якщо у Вас не так багато вільного часу, як хотілося б, відмінним варіантом буде друга собака (зовсім не обов'язково, що б це теж була хаскі) - удвох вони будуть розважатися стільки, скільки забажають. Крім того, наявність іншого собаки знизить ймовірність того, що хаскі втече з дому у пошуках зграї (втім, якщо вона не стерилізована, то в певні періоди все-одно може втекти).

Далі

Хаскі досить невибагливі у догляді. Більш того - це відмінна порода для всіх ледачих власників! Вас завжди буде дивувати їх чудова властивість до самоочищення: ще годину тому собака була з ніг до голови у мокрому та мерзенному бруду, а зараз вона виглядає як ні в чому не бувало! Більш того, не варто занадто часто купати Вашого улюбленця. Однак, якщо вже вирішили відмити хаскі від вух до кінчика хвоста, то обов'язково добре висушіть шерсть після цієї процедури. Самі невибагливі власники можуть скоротити кількість купань до мінімуму, проте у цьому випадку доведеться миритися з неідеальним станом шерсті собаки. Втім, якщо в приватному будинку це не буде сильно кидатися в очі (собака на вулиці так чи інакше знайде де і як забруднитися), то квартирних хасок все ж краще тримати у порядку.

Дуже добра відмінність хасок - відсутність характерного собачого запаху (звичайно, якщо вони не повалятися в якоїсь гидоті, а вони це так люблять!). Через цю проблему багато власників собак не бажають брати їх з собою на море або річку в машину - адже від них так сильно смердить по дорозі... На щастя, це не стосується хасок - адже вони практично не пахнуть! Ми часто беремо собак з собою у поле або на море - і при цьому позбавлені необхідності їхати з відкритими вікнами, так як від них зовсім немає запаху! Ще однією важливою деталлю є те, що хаскі не слинить. Звичайно, якщо собака ткне мордою у вікно або куди-небудь ще, то пляма залишиться. Але точно слина не будет текти рікою!

Єдиною проблемою для власника хаскі може стати линька. У цей період собаки скидають свій підшерсток, він досить погано відпадає сам по собі. Доводиться брати в одну руку кульок, а в іншу - гребінець та методично вичісувати хаскі. Якщо ви не станете займатися цим, то собака буде пріти і це з часом може призвести до проблем зі шкірою: лупи, злущування, екземи.

Далі

Собаки за своєю природою досить всеїдні та залюбки з'їдять все апетитне, що попадеться їм на очі - огірочки і помідорчики з Вашої грядки включно. А якщо помітять, що Ви щось їсте, то не заспокояться, поки не спробують це самі. Звичайно, якщо Ви бажаєте, щоб у Вашого вихованця була гарна та блискуча шерсть, то до цього питання варто підходити серйозно. Консультуючись у інших власників собак та ветеринарних лікарів, виявиться цікавий факт - кожен хвалить свій власний варіант. Хтось годує переважно кашами, хтось кормом, хтось корм замочує, а хтось дає його сухим, хтось тримає своїх вихованців на натуралці, годуючи їх м'ясом і кістками. Тому, так як у всіх є особисті переваги, ми розповімо про свої.

Раціон наших улюбленців - сухий корм (ми його не замочуємо) з подальшим десертом у вигляді м'яса (коров'ячий рубець, вим'я, щоки), цукрових кісток (за наявністю). Корм дозволяє нам більш гнучко підходити до раціону кожної собаки, видаючи їй рівно стільки, скільки потрібно. Влітку ми годуємо їх кормом Adragna Daily, в осінньо / весняний час - Adragna Daily Top, а взимку - Adragna Active. Якщо Ви будете активно щодня займатися спортом з собакою, завантажуючи її по повній, то має сенс придивитися до більш поживних кормів на кшталт Adragna Active Top, однак просто так використовувати їх не варто - без навантаження хаскі почнуть повніти. Особливу увагу приділіть постійної наявності свіжої води, особливо після вечері.

Окремо хочеться відзначити, що вартість 20-кілограмових мішків корму може лякати. Однак, якщо порахувати, доросла сука їсть близько 300-350 грам корму в день, а пес - 350-400 (точні значення вказані на мішку з кормом, який оберете Ви), то можна порахувати наступне - одного мішка вистачить на 20 / 0.35 = 57 днів. Мы впевнені, Ви не дуже заощадите, якщо будете регулярно протягом двох місяців готувати кашу собакам (не варто забувати і про час, витраченний на приготування їжі). У будь-якому випадку, вибір повністю за Вами.

Далі

Сибірські Хаскі - їздові собаки, багато хто з них виявляють здібності до спорту вже з дитинства. Якщо у Вас є велосипед, то достатньо купити певну амуніцію (якісна шлея ~ 25$, потяг ~ 10$, вудка на велосипед ~ 15$) і собака буде Вам відмінним компаньйоном для прогулянок - не доведеться навіть крутити педалі! Деякі люди вважають, що подібне заняття - знущання над тваринами, але це не так. Прагнення тягнути уперед важкий вантаж закладений в генах їздових собак, крім того - це відмінний спосіб дати вихід невгамовної енергії хасок.

Якщо байкджорінг (велосипед + хаскі) Вам не цікавий, але Ви полюбляєте бігати, то варто придивитися до канікросу - хаскі із задоволенням складе Вам компанію для пробіжок! Існує безліч інших варіацій включаючи нарти (пулка) та лижі (скіджоринг), але, на жаль, на півдні України теплий клімат та снігу не дуже багато, і ці види спорту поширені трохи меньше.

В Одесі (та в інших великих містах) існують групи фанатів їздового спорту, що регулярно збираються для спільного катання в осінньо-зимово-весняний період часу (температура повітря для тривалих забігів не повинна перевищувати 16 градусів). Зовсім не варто соромитися - приходьте подивитися на наші тренування і поспілкуватися з нами - адже серед нас є як зелені новаки, так і досвідчені каюри. Головне - було б бажання!

Крім їздового спорту є маса інших занять: аджиліті, дог-фрісбі, обідіенс, походи та подорожі... Все обмежується Вашою фантазією як і інтересами собаки. Крім того, варто відвідати профільні собачі форуми та кінологічні клуби - напевно, знайдете неподалік компанію зі схожими інтересами або відкриєте для себе якийсь новий спосіб проведення часу.

Далі

Ми не спеціалізуємося на розведенні сибірських хасок шоу класу, та позиціюємо своїх діток як чудових песиків для дому та спорту. Однак, це зовсім не означає, що наші цуценята не підходять для виставок - навпаки, ми підтримаємо Вас у цьому прагненні, адже все у Ваших руках! Важливо розуміти, що виставки - це досить витратне захоплення. Найчастіше люди починають займатися ними, щоби підвищити племінну привабливість їх собаки для подальшої в'язки. Тому, для виставок Вам варто вибирати цуценя з хорошим родоводом. Вкрай важливо, щоб у щеня були добрі анатомічні дані - тим самим збільшується ймовірність майбутнього успіху на виставках. У великих розплідниках такі цуценята шоу класу коштують дуже дорого, тому Вам доведеться або бути готовим розлучитися з великою сумою грошей або ж йти на якісь компроміси в плані собаки.

Після того, як Ви оберете цуценя, доведеться вступити в кінологічний клуб та оформити документи на собаку, приділити увагу її ідеальному годуванню, займатися доглядом за шерстю (а також робити груммінг напередодні виставки), присвятити багато часу дресируванню та підготовці собаки до цієї події, і, власне, сплатити вартість участі на виставці, трансфер туди / назад, проживання (якщо вона проходить в іншому місті), найм хендлера (людини, що презентує собаку суддям - втім, Ви і самі можете спробувати зробити це).

Важливо чітко розуміти - в тому ж класі, що і Ваш вихованець, може бути багато інших хасок - а переможець лише один. Тому, Ви повинні бути готові до можливих невдач на випадок, якщо суддя віддасть перевагу іншій собаці. Якщо ж гіркота поразки для Вас занадто велика, то, можливо, виставки - не найкращий вибір в якості хобі...

Можливо, все це звучить досить лякаюче, але повірте - на виставках панує особлива, невимовна атмосфера. Саме тут Ви можете заводити знайомства, адже кругом так багато людей, яких об'єднує одне захоплення - собаки... А якщо виставки припадуть Вам до душі, то це відмінна можливість разом з новими друзями відвідати інші міста (і навіть країни!), де Ви раніше ніколи не були.


Новини


8 вересня 2018 р. :     Перша виставка Азури

Сьогодні вперше на ринг вийшла Азура та отримала титул кращий бебі породи Сибірський хаскі, а також посіла почесне 4 місце серед кращих бебі виставки (Best In Show Baby - 4)

Клас: Бебі. Суддя - Азен Іріна (Білорусь). Результат: велика перспектива, кращий бебі, BISb-4.

Опис судді: Гарного розміру, елегантна, трохи куполить поясницю, прикус норма, зуби у зміні, гарна голова, трохи завеликі та м'якуваті вуха, гарний формат, розвинена за віком, гарні пропорції та кути кінцівок, колір норма, вільні рухи, хвіст норма.Кращий бебі породи Сибірський хаскі:


Кращий бебі виставки:

4 червня 2018 р. :     Цуценята Дара та Заріни

Сьогодні народилися 6 незрівнянних цуценят від батьків-чемпіонів: 3 хлопчика та 3 дівчинки.

Батько: INNER VISION XCLUSIVE. Родовід
- Юний Гранд Чемпіон України (Junior Grand Champion of Ukraine)
- Юний Гранд Чемпіон Молдови (Junior Grand Champion of Moldova)
- Юний Чемпіон України (Junior Champion of Ukraine)
- Юний Чемпіон Молдови (Junior Champion of Moldova)
- Юний Чемпіон Румунії (Junior Champion of Romania)
- Юний Чемпіон Болгарії (Junior Champion of Bulgaria)
- Юний Чемпіон Македонії (Junior Champion of Macedonia)
- Юний Чемпіон Сербії (Junior Champion of Serbia)

Мати: ZORINA ZAHODU TAUN FOREST. Родовід
- Міжнародній Чемпіон (International Champion)
- Гранд Чемпіон України (Grand Champion of Ukraine)
- Гранд Чемпіон Молдови (Grand Champion of Moldova)
- Гранд Чемпіон Румунії (Grand Champion of Romania)
- 2 х Чемпіон України (Champion of Ukraine)
- Чемпіон Молдови (Champion of Moldova)
- Чемпіон Румунії (Champion of Romania)
- Юний Гранд Чемпіон України (Junior Grand Champion of Ukraine)
- Юний Чемпіон України (Junior Champion of Ukraine)

Цуценята ідеально підходять для виставкової діяльності, їздового спорту, племінної діяльності, а також для вимогливих людей, що бажаюсь володіти дійсно якісною чистопорідною хаскі від батьків-чемпіонів з чудовим родовідом.

На сьогодні зарезервовано 1 хлопчика та 1 дівчинку. Поспішайте зарезервувати якісну собаку!

Цуценята зможуть переїхати у нову домівку з середини серпня.


24 березня 2018 р. :     Юта на виставці в Одесі

Відверто кажучи, було важко зважитися піти на виставку після смерті Тріні. На цьому наполягли друзі, і, загалом, мали рацію. Життя триває...

Монопорідна виставка CAC-UA "Чорне Море - 2018"

Клас: Відкритий. Суддя - Толпина Євгенія (Україна). Результат: дуже добре.

Опис судді : порідна, правильної форми, кістяк у нормі, правильні вуха, пігмент, прямий прикус, гарні розміри, добра лінія верху, трохи недостатньо розвинені груди, надвисоко несе хвіст, кінцівки та шерсть без зауважень, вільний рух.


14 березня 2018 р. :     Смерть Трініті

Більше двох місяців я не міг знайти у собі сили додати останні новини на сайті. Шалено важко, коли помирає кохана, особлива собака. Коли вона для вас є чимось більшим ніж звічайна собака. Ще страшніше те, що смерть приходить тоді, коли ніхто її не чекає.

О 18:16 зупинилося серце Трініті. Спочивай з миром, наша улюблена дівчинка. Біжи по веселці, наша радість.

Ми гарно проводили час разом, ти дарувала нам свою любов, а ми тобі - свою. Але доля відвела тобі занадто мало часу. Ми будемо пам'ятати про тебе усе наше життя. І спогади ці будуть найсвітлішими.


25 лютого 2018 р. :     Трініті на виставках у Одесі

Сьогодні ми з Трініті відвідали виставки у Одесі. Перший день був невдалий - судді несподобалась її комплекція. Але другий день був дуже приємним!

День 1 - Виставка FCI-CACIB "Меморіал А.Шафіра - 2018"

Клас: Відкритий. Суддя - Leos Jancik (Чехія). Результат: дуже добре.

Опис судді: потужний кістяк, довгий формат, коректный верх, кобелиного типу, очі та норма, великі груди, трохи зближені кінцівки.День 2 - Виставка FCI-CACIB "Кубок Одеси - 2018"

Клас: Відкритий. Суддя - Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Польща). Результат: CAC, CACIB.

Опис судді: жіночна, гарний формат, гарна голова, гарна шия, гарна лінія верху, гарний фронт, гарні угли, гарний рух, високо несе хвіст у русі.

Суки - відкритий клас


Порівняння на кращного представника породи (Best of Breed - BOB)

Наші хаскі

Тут ви можете подивиться на хаскі, що мешкають у нас вдома.


 Zhaha Zhyttya Princess Azura Ukrainian Beauty
(Принцеса Азура)
Ім'я :
Азура

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневі

Батько :


Родовід :

Адреса :

- Кращий бебі, Кращий бебі виставки - місце 4 (BISb4): Одеса, 2018 Yuta Fontanskaya
(Юта Фонтанська)
Ім'я :
Юта

Народження :
5 квітня 2015 р.

Вік :
3 роки 11 місяців 15 днів

Колір :
Чорно-білий

Очі :
Блакитні

Адреса :

Юта - найперша хаскі, що з'явилася в нашої оселі. Худорлява статура; схильна до їздового спорту; трохи свавільна та горда; за типом характеру - слабенька бета; дуже сильно любить людей - але якщо по відношенню до господарів добре приховує це, то коли бачить гостей будинку - ця маска злітає миттєво.

Спочатку Юта мала документи Кінологічного Клубу України (ККУ - WKU) - UKC.UA.152704. З реальним родоводом собаки можна ознайомитися натиснувши тут. Влітку 2016 року ми перевели Юту в Кінологічну Спілку України (КСУ - FCI) - UKU.R.0043750.

Це дуже важлива інформація, оскільки всі цуценята Юти матимуть реєстровий родовід (у якому будуть відсутні дані про походження їх матері). Ви зможете приймати участь у виставках, але вам будут недоступні міжнародні змагання. Цуценята Юти будуть ідеальним для тих, кому потрібна хаскі для душі та їздового спорту.

Виставки:
- Перспектива (Одеса, 2016)
- Відмінно (Черноморськ, 2017)
- Дуже добре (Одеса, 2018) Арто
Ім'я :
Арто

Колір :
Чорно-білий

Очі :
Коричневе та блакитне

Адреса :

Арто не відразу з'явився в нашій родині, проте поступово став її повноправним членом. Він не бере участі в розведенні, так як кастрований. Але, це не заважає йому реагувати на особливі дні наших дівчаток і навіть намагатися доглядати за ними. Дівчатка, звичайно, тільки раді тому, що у них є такий друг - завжди є з ким подуріти!

Худорлява, але міцна статура; сором'язливий; боязкий; за типом характеру - гамма; кастрований.


Назвжди у наших серцях


 Zhaha Zhyttya Barevna Trinity
(Жага Життя Баревна Трініті)
Ім'я :
Трініті

Народження :
8 лютого 2016 р.

Смерть :
14 березня 2018 р.

Вік :
2 роки 1 місяць 6 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневе та блакитне

Родовід :

Адреса :

Міцна статура; схильна до їздового спорту; дуже чутлива до емоційного стану оточуючих; трохи сором'язлива; не любить чужих, не так легко завоювати її довіру; дуже сильно прив'язана до господарів; за характером - бета, прагне до домінування. Має титулованих батьків та предків.

Виставки:
- 1 х BOS (краща сука): Одеса, 2017
- 1 x CACIB (кандидат у міжнародні чемпіони): Одеса, 2018
- 3 x CAC (перемога у класі): Одеса, 2017, Одеса, 2017, Одеса, 2018
- Кращий Бебі: Чорноморськ, 2016


Наші Цуценята
Цуценята #ZZ2, народженні 4 червня 2018 р.
 Zhaha Zhyttya Prime
Ім'я :
Прайм

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневі

Батько :


Родовід :

Де мешкає :
Одеса

Адреса :

Шукає найкращу сім'ю!

Міцний, костистий кобель з гарною головою, добрим корпусом, відмінними кутами та сильним характером. Zhaha Zhyttya Pirate Francis Drake
Ім'я :
Пірат

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневе та блакитне (з коричневим сектором)

Батько :


Родовід :

Адреса :

Придбання недоступне

Міцний, зібраний хлопчик. Мовчазний, з добрим врівноваженим характером. Досить активний, спокійний. Як справжній пірат, він дуже полюбляє воду.

Відео Zhaha Zhyttya Paristan
Ім'я :
Паристан

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневі

Батько :


Родовід :

Адреса :

Придбання недоступне

Елегантний, врівноважений хлопчик з гарною, набитою, ошатною шерстю. Дуже спокійний та грайливий. Має гарні шанси для успішної виставочної діяльності.

Відео Zhaha Zhyttya Pretty Woman
Ім'я :
Сотка

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневі

Батько :


Родовід :

Адреса :

Придбання недоступне

Сотка - невелика, витончена дівчина. Грайлива, самодостатня, з характером справжньої вовчиці. Дуже розумна, буває дуже серйозною.

Відео Zhaha Zhyttya Precious Stormborn
Ім'я :
Буря

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Блакитні з коричневими секторами

Батько :


Родовід :

Адреса :

Шукає найкращу сім'ю!

Буря - дуже активна дівчинка, не соромиться показувати чого вона бажає. Полюбляє увагу, іноді буває галасливою, задирливою. Дуже цікава та активна хася.

Відео: 1, 2 Zhaha Zhyttya Princess Azura Ukrainian Beauty
(Принцеса Азура)
Ім'я :
Азура

Народження :
4 червня 2018 р.

Вік :
9 місяців 16 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
Коричневі

Батько :


Родовід :

Адреса :

Придбання недоступне

- Кращий бебі, Кращий бебі виставки - місце 4 (BISb4): Одеса, 2018


Цуценята #A, народженні 23 серпня 2017 р.
 Antarctica Ice World Ukrainian Beauty
(Антарктида Льодяний Світ, Українська Краса)
Ім'я :
Арія

Народження :
23 серпня 2017 р.

Вік :
1 рок 6 місяців 25 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
БлакитніРодовід :

Де мешкає :
Одеса, Україна

Адреса :

Придбання недоступне Auric Hearthguard Ukrainian Beauty
(Аурік Оберігач Огнища, Українська Краса)
Ім'я :
Зевс

Народження :
23 серпня 2017 р.

Вік :
1 рок 6 місяців 25 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
БлакитніРодовід :

Де мешкає :
Одеса, Україна

Адреса :

Придбання недоступне Aurora Northern Lights Ukrainian Beauty
(Аврора Північні Вогні, Українська Краса)
Ім'я :
Аврора

Народження :
23 серпня 2017 р.

Вік :
1 рок 6 місяців 25 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
БлакитніРодовід :

Де мешкає :
Одеса, Україна

Адреса :

Придбання недоступне Alpha Centauri Ukrainian Beauty
(Альфа Центавра, Українська Краса)
Ім'я :
Альфа

Народження :
23 серпня 2017 р.

Вік :
1 рок 6 місяців 25 днів

Колір :
Сіро-білий

Очі :
БлакитніРодовід :

Де мешкає :
Одеса, Україна

Адреса :

Придбання недоступне


Ukrainian Beauty


Місцезнаходження :
Україна, Одеса

Телефон :
+38 (073) 181-89-22 (Світлана - lifecell)
+38 (096) 385-69-22 (Світлана - kyivstar)

Будь ласка, дзвоніть з 9:00 до 19:00 (у будь-який день).

https://www.facebook.com/sergeybalan


Зв'язатися з нами

:
:
:


Мапа

Ця мапа допоможе знайти дорогу до нас. Якщо виїхати з Одеси (селище Котовського) у напрямку міста Южний, то Ви проїдете повз торгового комплексу "Рів'єра" та потрапите у село Фонтанка. Менш ніж за кілометр з лівої сторони буде добре видно церкву з зеленими куполами - перед нею треба звернути з дороги наліво. Цей поворот показано на мапі, що знаходиться знизу. Зазвичай саме тут ми зустрічаємося з гостями та проводимо їх до себе додому по звивистим сільським дорогам.